همانطور که می دانید با استفاده از دستگاه صحافی می توان برگه ها و اسناد و مدارک مورد نیازتان را مرتب تر و منظم تر کنید و همگی را به شکل یک کتاب درآورید.

از دستگاه صحافی هم در محیط کار و شرکت می توان استفاده کرد و هم در خانه می توانید از این دستگاه خریداری کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از مشخصات و ویژگی های انواع مختلف دستگاه صحافی و همچنین مدل های مختلف صحافی کردن آشنا کنیم.

در انتخاب دستگاه صحافی و همچنین نوع صحافی باید برگه ها و کاغذ هایی را که می خواهید مرتب کنید را به همراه هدفتان مورد بررسی قرار دهید. توجه به زیبایی و همچنین کارایی نیز یکی دیگر از عواملی است که در انتخاب نوع صحافی بسیار موثر است.

انواع صحافی و بیندینگ

صحافی به روش حاشیه دوزی

در واقع این نوع صحافی یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین مدل های صحافی می باشد. با استفاده از یک پانچ و سیم می توانید این نوع صحافی را انجام دهید. قبل از ساخت دستگاه صحافی کتاب ها و دفترچه ها را به این روش مرتب میی کردند.

دستگاه صحافی

صحافی با دستگاه صحافی مارپیچ

در این نوع صحافی ماشین صحافی شما به صورت مایپیچی تمامی برگه ها را کنار هم می چیند و با استفاده از پانچ آن ها را به یکدیگر متصل می کند.

صحافی با دستگاه صحافی سیمی کن

در این نوع دستگاه معمولا دفترچه ها را سیمی می کنند و شما می توانید خیلی راحت این نوع دفترچه ها را روی سطح میز پهن کنید. استفاده از این نوع دستگاه های صحافی برای مدارس بسیار کاربردی است.

صحافی با دستگاه حرارتی

یکی دیگر از ماشین های صحافی دستگاه حرارتی می باشد که به روش گرما دهی و حرارت دهی به برگه ها آن ها را بهم می چسباند.

برای تهیه بهترین اتواع دستگاه صحافی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

You may also like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =