چه نوع لیبل پرینتری مناسب کسب و کار شما است؟

لیبل پرینتر یکی از انواع چاپگر ها است که نوع چاپ آن ها حرارتی و جوهرافشان است و برای چاپ برچسب های مختلف با اندازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب انواع لیبل پرینتر مناسب بستگی به نوع کسب و کار شما دارد. در ادامه به انواع پرینتر های لیبل زن و کاربرد های آن اشاره می شود:

1-لیبل پرینتر حرارتی:

لیبل پرینتر حرارتی برای چاپ برچسب و لیبل هایی با کیفیت و مقاومت بالا در برابر حرارت و دما مناسب است. پرینترهای حرارتی، گزینه ی مناسبی برای تجارت و کسب و کارهایی است که به چاپ برچسب های آماده برای محصولات نیاز دارند.

 

2-لیبل پرینتر جوهرافشان:

این نوع از چاپگر های لیبل زن برای چاپ برچسب هایی با رنگ های زیاد و متنوع است .این نوع از چاپگر ها ی لیبل مناسب کسب و کار هایی که به گرافیک و طراحی پیچیده تصاویر نیاز دارند از جمله آتلیه ها مناسب می باشند.

3-لیبل پرینتر صنعتی:

این نوع از لیبل پرینتر ها مناسب کسب و کارهایی با حجم کاری بالا و محیط های سخت و صنعتی هستند.

4-لیبل پرینتر پرتابل:

این نوع چاپگرها به راحتی قابل حمل و برای کسب و کارهایی که به چاپ در محل نیاز دارند مناسب می باشند.

لیبل پرینتر دستی ASB | فروشگاه ملل

_____________________________________________________________________________________________________________________________

برای خرید ابتدا نیاز های چاپ خود را بررسی نموده و با توجه به ویژگی های مختلف این چاپگرها بهترین گزینه را انتخاب نمایید. همچنین برای مشاوره و خرید لیبل پرینتر مورد نظر خود، با فروشگاه ملل تماس بگیرید.

 

 

You may also like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =