اگر قصد خرید دستگاه صحافی دارید بهتر است ابتدا اطلاعاتی ضروری درباره این دستگاه ها کسب کنید. در مطالب قبلی به مهم ترین نمونه های این دستگاه اشاره کردیم. در این مطلب قصد داریم به معرفی ماشین صحافی حلزونی بپردازیم.

داشتن یک ماشین صحافی در خانه میتواند مزایای بسیاری داشته باشد. با داشتن این ماشین در خانه میتوانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی زیادی کنید. همچنین میتوانید بهتر و بیشتر از جزوه و کتابهای خود نگهداری کنید. صحافی حلزونی به کتاب و جزوه های شما ظاهری زیباتر میدهد.

دستگاه صحافی پیچی

یکی از انواع مختلف دستگاه های صحافی، دستگاه صحافی حلزونی است.

صحافی حلزونی

صحافی حلزونی یا پیچی یکی از روش های ساده صحافی کتاب است. با این روش صحافی تمام برگه های شل کتاب و همچنین جلد کتاب به وسیله سیمی که شکلی پیچی دارد حفظ میشوند. این نوع از دستگاه صحافی انواع مختلفی مثل رومیزی و ایستاده روی زمین دارد.
صحافی حلزونی یا پیچی شکل یکی از انواع رایج روش های صحافی است. شما با استفاده از ماشین های صحافی حلزونی یا پیچی میتوانید انرژی مثبت و رنگ های جذابی به تمام پوشه ها و جزوه هایتان بدهید.

در این نوع از صحافی که سیم ها به صورت پیچی استفاده میشوند، صفحات جزوه یا پوشه شما قابلیت چرخش 360 درجه ای خواهند داشت. به این ترتیب جلد پوشه یا جزوه شما قابلیت این را خواهد داشت که کاملا به سمت پشت جزوه تا شود. همچنین میتوانید جزوه خود را کاملا به صورت صاف باز کنید.

در صحافی به وسیله ماشین های صحافی حلزونی از سیم پلاستیکی استفاده میشود. این سیم ها هیچگاه تغییر شکل نمی دهند و به شکل باورنکردنی بادوام هستند. استفاده از دستگاه صحافی حلزونی برای صحافی پوشه هایی که در شرایط نامناسب حمل یا نگهداری میشوند، یا باید پست شوند بهترین گزینه است. دستگاه صحافی حلزونی برای صحافی جزوه هایی با ماکزیمم ضخامت 28 میلی متر کاملا مناسب است.

You may also like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفده =