آشنایی با دستگاه صحافی

ویژگی های دستگاه صحافی حرارتی

دستگاه صحافی انواع مختلفی دارد و شما برای خرید آن باید با مدل های مختلف این دستگاه آشنایی داشته باشید.

در مطالب قبل در مورد راهنمای خرید دستگاه صحافی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم تا بدانید که در هنگام خرید این دستگاه باید به چه نکاتی توجه داشته باشید. همچنین با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات جالبی در مورد برترین مدل های دستگاه صحافی نیز به دست اورید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد دستگاه صحافی حرارتی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

بیشتر این نوع دستگاه ها شبیه به تُستر عمل می کنند. در صحافی با این دستگاه باید ورقه های خود را در کاور های از پیش ساخته شده قرار دهید. کاور را در دستگاه قرار دهید و هنگامی که ضربه زد کتاب صحافی شده شما آماده است. البته معمولا به جای ضربه در هنگام آماده شدن کتاب، این دستگاه صدا می دهد. استفاده از این نوع دستگاه صحافی ورقه ها و اسناد شما را سریع تر و حرفه ایی تر از سایر دستگاه ها صحافی می کند. می توانید هر مدل کاوری که بخواهید را برای ورقه های خود انتخاب کنید تا با استفاده از این وسیله حرارتی اسناد و مدارک خود را به کتاب تبدیل کنید. استفاده از هیچ مدل دستگاه صحافی ایی ساده تر از کار با دستگاه صحافی حرارتی نخواهد بود.

ویژگی های نوعی دستگاه صحافی

قیمت دستگاه صحافی کاور بیند شخصی حدود ۷۴ دلار می باشد. این نوع دستگاه بسیار سبک و حمل آسانی دارد. این دستگاه بسته به پهنای میله تا ۵ عدد کتاب را صحافی می کند. عملکر این دستگاه به صورت دستی است و استفاده از آن برای خانه و یا شرکت ها کوچک مناسب است.

همانطور که می دانید فروشگاه ایرانشهر ارائه دهنده بهترین انواع دستگاه صحافی با مناسب ترین قیمت ها است و شما می توانید دستگاه صحافی ورد نیازتان را از این مجموعه تهیه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 19 = 26