دستگاه صحافی

راهنمای خرید دستگاه صحافی حرارتی

همانطور که می دانید دستگاه صحافی بسیار کاربردی و مفید است. با استفاده از دستگاه صحافی می توانید به اسناد و مدارکتان نظم و هماهنگی خاصی ببخشید. دستگاه صحافی انواع مختلفی دارد و شما باید طبق نیازتان به نوع صحافی دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در مطالب قبل در مورد ویژگی های دستگاه صحافی حرارتی اطلاعات ویژه ایی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد انتخاب و خرید دستگاه صحافی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

هنگامی که می خواهید مدارکتان را مرتب کنید گزینه های زیادی پیش رو دارید، اما اگر قصد خرید دستگاه صحافی حرارتی را دارید باید ابتدا نکات و موارد مهمی را بررسی کنید. همه ی ماشین های صحافی حرارتی مانند هم نیستند. به این موارد دقت کنید تا بدانید چه نوع دستگاه صحافی حرارتی را باید انتخاب کنید.

تعداد و ظرفیت اسناد و مدارکی که می خواهید صحافی کنید چقدر است؟
آیا می دانستید که دستگاه های صحافی اندازه ها و ظرفیت های متعددی دارند. ماشین صحافی را بخرید که تمام نیاز های مربوط به صحافی شما را بتواند براورده کند. ماشین صحافی را چه برای مصارف خانگی بخواهید و چه برای شرکت باید موارد زیر را بررسی کنید.

ماشین صحافی شخصی: این نوع دستگاه صحافی برای مصارف محدود و کوتاه بسیار مناسب است. این نوع ماشین صحافی بسیار سبک و کم جا است و می توانید آن را روی میز تحریرتان قرار دهید.

ماشین صحافی کامپکت و جمع و جور: این نوع دستگاه صحافی بسیار کم جا و کوچک است. در عین حال این نوع ماشین صحافی بسیار پر قدرت است. می توان شمار زیادی از اسناد و مدارک را با استفاده از این دستگاه به یکبار صحافی کرد.

ماشین صحافی حرارتی برای کاربرد های سنگین: این نوع ماشین صحافی به طور خود کار در هر دقیقه حدود تا حدود ۳۰ مدرک را می تواند صحافی کند.

برای تهیه بهترین انواع دستگاه صحافی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 6