قوانین و مقررات> شرایط و ضوابط استفاده

شرایط استفاده و قوانین

استفاده از فروشگاه اینترنتی ایرانشهر ۲۴ به معنای آگاهی و قبول شرایط این سایت است ؛ از این رو خواهشمند در این امر با ما همکاری بفرمائید .
ورود و ثبت نام هر کاربر به سایت ایرانشهر ۲۴ و استفاده از پروفایل ، مقایسه قیمت و سایر خدمات ایرانشهر ۲۴ به معنای پذیرفتن تمام شرایط و قوانین از سمت کاربر می باشد .
شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید .

قوانین عمومی :

تمام فعالیت و اصول سایت ایرانشهر۲۴ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در مقابل هر کاربر هم موظف است قوانین مندرج به خودش را هم رعایت نماید .
تمامی محصولات سایت ایرانشهر ۲۴ از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و در سایت عرضه می شود .
دفتر اصلی سایت ایرانشهر ۲۴ در تهران – خیابان ایرانشهر شمالی ، نبش کوچه باجول زاده پلاک ۲۳۶ می باشد.
کاربر مصرف کننده در سایت ایرانشهر ۲۴ به شخصی اطلاق می شود که به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کرده و شناسه کاربری مخصوص به خودش را دارد .
مشتری در هنگام ثبت سفارش اطلاعات دقیق و کامل خود را باید در اختیار فروشگاه قرار بدهد تا در اختیار اداره پست بدهد و همچنین باید قبل از خرید راهنمای خرید را مطالعه نماید .
در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، سایت ایرانشهر ۲۴ می تواند سفارش ثبت شده را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده مشتری واریز نماید.

حریم خصوصی :

اطلاعات فردی هر کاربر در سایت فروشگاهی ایرانشهر ۲۴ محرمانه است و به هیچ وجه در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نمی شود . این سایت فروشگاهی در قبال کاربران متعهد می شود تا ازحریم شخصی شما دفاع کند و همیشه در راستای امنیت شما در سایت تلاش می کند . همه مطالب سایت فروشگاهی ایرانشهر ۲۴ از جمله لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده محصولات جزء اموال شخصی این سایت می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ایرانشهر ۲۴ را به همراه دارد .

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روزهای کاری سایت فروشگاهی ایرانشهر ۲۴ از شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی می باشد و پردازش ، ارسال سفارشات شما در ساعت های کاری ۹ تا ساعت ۱۹ بعد از ظهر صورت می گیرد و همچنین می توانید با شماره های اعلامی در قسمت تماس با ما به منظور پیگیری و مشاوره محصول خود تماس حاصل نمایید .